Ośrodki, które Nas wykształciły to m.in.:

 

 

 

 

 

 

 

ZAPRASZAMY,

SPRÓBUJ- PRZYJDŹ NA KONSULTACJĘ I PODEJMIJ DECYZJĘ CO DALEJ

 Każda osoba w Zespole jest wykwalifikowanym magistrem psychologii, dodatkowo ukończyła lub jest w trakcie profesjonalnego, certyfikowanego szkolenia psychoterapeutycznego. W naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem, zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do Pacjenta.

Pracujemy zgodnie z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa. Ważne są dla nas takie obszary współpracy jak:

POUFNOŚĆ: wszystkio co się dzieje w trakcie terapii, sesji pozostaje pomiędzy psychoterapeutą a klientem. Wyjątkiem jest superwizowanie przebiegu terapii (jest to zdawanie relacji  przełożonemu Superwizorowi, który nadzoruje i nadaje korzystny kierunek procesowi terapeutycznemu. W trakcie superwizji nie ujawnia sie danych personalnych, tylko zgłaszany problem).

WSPARCIE I EMPATIA: wobec każdego klienta staramy się być niekrytyczni i nieoceniający, zależy nam by każdy czuł się akceptowany i zrozumiany. Dzięki temu kształtuje się w terapii atmosferę spokoju i bezpieczeństwa, klient ma optymalne warunki by zmierzyć się z tym co bolesne i trudne.

UCZCIWOŚĆ I OTWARTOŚĆ: wobec klientów przyjmujemy taką postawę aby każdy czuł się sprawiedliwie i uczciwie traktowany; zależy nam na szczerym kontakcie- opartym na zaufaniu.

 

OBOWIĄZKOWOŚĆ: zarówno od Nas samych jak i od Pacjentów oczekujemy obecności i motywacji do psychoterapii, dlatego bardzo nam zależy na reguralnym stawianiu się na konsultacjach lub sesjach. Dopuszcza się oczywiście nieobecności, ale aby były uzasadnione ważnymi sprawami i prosimy o min. dobę wcześniej poinformowanie Psychoterapeuty o odwołaniu spotkania.

Jeżeli w jakimś momencie terapii Psycholog, że klient wymaga pomocy innych specjalistów- omawia to z Nim i wspiera w znalezieniu adekwatnej konsultacji. 

Wszystkie wątpliwości chętnie wyjaśnimy, proszę pytać, dzwonić.
 
Każdy czasem się gubi, pozwól sobie pomóc w odnalezieniu Swojej drogi.