"Mam wątpliwości, różne problemy, jestem już tym zmęczona, chyba potrzebuję pomocy Specjalisty ale się boję i wstydzę, nie wiem co robić".

Odpowiedź Psychologa: to naturalne, że obawiamy się zgłosić do Psychoterapeuty, nie wiemy czego mamy się tam spodziewać, mamy mgliste wyobrażenia o terapii. Większości z nas terapia kojarzy się z Freudem i kozetką, na której się leży a terapeuta tylko słucha lub mówi coś nie do końca dla nas jasnego. U nas dbamy o to aby każdy kto szuka pomocy był traktowany z szczunkiem, zrozumieniem i ciepłem. Dla nas relacja z klientem jest najważniejsza, ponieważ to podstawa udanej terapii.Dlatego dbamy o  to by Każdy czuł się u nas wysłuchany, miał poczucie wsparcia i zaufanie. Pracujemy w wygodnych, ciepło urządzonych gabinetach tak aby klient czuł się tam komfortowo. Dbamy także o profesjonalizm naszych usług dlatego pracujemy zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychologa, uczestniczymy w kursach i szkoleniach doskonalących, oraz superwizujemy naszą pracę.

604 430 209 

opinie, cytaty klientów:

Jarek: "dzięki P. Ewie przestałem sie w końcu bać i lęk już mną nie kieruje... mogę robić co chcę...."

Kasia:" Pani Psycholog pomogła mi zrozumieć dlaczego ciągle jestem nieszczęśliwa, marudna... to mi pozwoliło się zmienić i jestem teraz szczęśliwsza, innym też jest ze mną lepiej"

Marta:" początkowo miałam wątpliwości ale teraz nie wyobrażam sobie, żebym miała innego terapeutę"

Monika:"Pani Ewa jest ciepłą, spokojną osobą, która uważnie słucha, rozmie i ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie aby pomóc w kryzysie"

Jacek:"Polecam serdecznie dzięki terapii zrozumiałem skąd było we mnie tyle złości, gniewu, pretensji do całego świata... tego już prawie nie ma, a nawet jak mnie dopadają takie uczucia to wiem jak sobie z nimi radzić aby nie krzywdzić innych"

Kinga:" przed rozpoczęciem terapii miałam strasznego doła, zrezygnowałam ze szkoły, izolowałam od wszystkich, dobrze że zaryzykowałam i zadzwoniłam do Pani Ewy- Ona mi pomogła... znowu mam przyjaciół ale tych prawdziwych, może wrócę do szkoły..."

Magda:" miałam poważne problemy z synem- był bardzo impulsywny i nerwowy, Pani Psycholog dała mi kilka cennych uwag, porad jak rozmawiać z dzieckiem, co zmienić w jego otoczeniu... początkowo było trudno, ale z czasem zobaczyłam, że warto się starać bo synek stał się spokojniejszy i mniej agresywny. Dziękuję"

Jurek: "potrzebowałem pomocy bo ukochana babcia mojej córki nagle zmarła, nie wiedziałem jak z nią rozmawiać o śmierci i pogrzebie. Psycholog wyjaśniła co i jak mówić, dzięki temu było mi łatwiej podjąć ten temat i Ją wspierać w żałobie."

Marta i Piotr: " dzięki terapii zaczeliśmy szczerze ze sobą rozmawiać - a nie tylko mówić; wysłuchiwać- a nie tylko słyszeć. Teraz jest o wiele łatwiej, jest nam ze sobą lepiej, polecamy bo warto"


 

zapraszamy do zapoznania się ze Specjalistami, którzy pracują w Gabinecie:

mgr Ewa Woźniak- psycholog, psychoterapeuta integracyjny prowadząca terapię indywidualną i grupową:

Obecnie pracuję w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana  Mazurkiewicza w Pruszkowie (Szpital Tworkowski) na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym oraz
w  Zespole Leczenia  Środowiskowego. Tam jako psycholog udzielam pomocy  psychoterapeutycznej, diagnostycznej, porad i konsultacji dla pacjentów i ich rodzin. Wcześniej  pracowałam na Oddziałach: Neurologii  i  Psychogeriatrii.
Uprzednio zajmowałam się pomocą  psychologiczną w Specjalistycznej Poradni dla  Pracowników Wojska w Warszawie. Tam  prowadziłam selekcje i rekrutację pracowników do Straży Miejskiej w Warszawie, badałam pod  kątem psychologicznych predyspozycji poborowych Wojskowej  Komisji Uzupełnień, oraz  selekcjonowałam i konsultowałam żołnierzy Armii Polskiej wyjeżdżających i powracających z misji wojskowych prowadzonych zagranicą, m.in.: w Iraku i Afganistanie. Wcześniej odbywałam kilku-miesięczne  staże  kliniczne w Poradni Zdrowia Psychicznego w Pruszkowie i Oddziale Leczenia Nerwic i Depresji w Komorowie.

Stale podnoszę kwalifikacje zawodowe aby moja pomoc była jak najbardziej profesjonalna i adekwatna do potrzeb klientów. Ukończyłam studia w Instytucie Psychologii Zdrowia, uczestnicząc w czteroletnim podyplomowym kursie Psychoterapii  Integracyjnej. Szkolenie to jako akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne uprawnia do wykonywania zawodu  psychoterapeuty.

Ponadto zaliczyłam kursy doskonalące warsztat psychoterapeutyczny w następujących obszarach:

 • diagnoza i terapia osób z DDA i DDD
 • uzależnienia behawioralne
 • psychoterapia osób współuzależnionych
 • diagnoza neuropsychologiczna
 • terapia uzależnień w podejściu Ericksonowskim
 • psychoterapeutyczne szkolenie integrujące podejścia poznawczo- behawioralne, humanistyczne, egzystencjalne i schematu
 • elementy Gestaltu i psychodramy w psychoterapii
 • terapia traumy i in.

Posiadam certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego- Terapeuty środowiskowego, jestem przyjęta do Polskiego  Towarzystwa  Psychologicznego. Ukończyłam Uniwersyteckie, magisterskie studia w Warszawie, ze specjalnością: Psychologia  Sądowa i Resocjalizacja.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i odbytych szkoleniach, wg. wymogów NFZ posiadam prawo do prowadzenia psychoterapii.

Zapraszam do kontaktu 604 430 209, jeśli nie odbieram proszę o sms- oddzwonię 

 

mgr Karolina Styszwska- psycholog dzieci i młodzieży, psychoterapeuta poznawczo- behawioralny

Absolwentka wydziału Psychologii w Wyższej Szkole Finansów
i Zarządzania w Warszawie, o specjalności psychologia kliniczna. Aktualnie kończy 4 – letnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie poznawczo – behawioralnym (CBT). Terapeuta Indywidualnej Stymulacji Słuchu dr K. Johansena IAS.

 

Swoje kompetencje zawodowe poszerza uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach dotyczących między innymi terapii dorosłych, dzieci i młodzieży w podejściu poznawczo – behawioralnym, problematyki spektrum autyzmu, seksualności osób niepełnosprawnych oraz pozytywnego podejścia w pracy z zachowaniami trudnymi dzieci i młodzieży. 

 

Jeszcze w trakcie studiów podjęłam się wolontariatu, a następnie pracy
w zakresie opieki psychologicznej nad dziećmi z całościowymi zaburzeniami rozwoju, gdzie udzielałam pomocy psychologicznej zarówno w środowisku szkolnym jak i domowym. W 2008 roku odbyłam praktyki w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. Prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie. Od ponad 7 lat pracuję z osobami ze spektrum autyzmu, ze szczególnym uwzględnieniem zespołu Aspergera, prowadząc grupowe Treningi Umiejętności Społecznych (TUS) oraz terapię indywidualną.

Prowadzę grupy terapeutyczne jak również indywidualną psychoterapię dla dzieci i młodzieży.
Podczas konsultacji w gabinecie i na prowadzonych przeze mnie warsztatach wspieram rodziców w pokonywaniu codziennych rodzicielskich wyzwań w duchu pozytywnego rodzicielstwa opartego na bliskości, więzi i dobrej relacji.


Pomagam osobom w kryzysie, doświadczającym osobistych trudności.

 

Obszary mojej pracy to m.in.:

 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia nastroju
 • zaburzenia zachowania
 • całościowe zaburzenia rozwoju
  (zespół Aspergera, autyzm)
 • nadpobudliwość psychoruchowa (ADHD)
 • nadmierna nieśmiałość
 • dziecko w sytuacji zmiany
  (rozwód rodziców, mające się pojawić rodzeństwo, śmierć bliskiej osoby)
 • konsultacje i warsztaty dla rodziców

 Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów.


604 430 209

 

mgr Marcin Łazarski- psycholog, psychoterapeuta poznawczo- behawioralny

Psycholog i psychoterapeuta dzieci i młodzieży, dorosłych, absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej o specjalności psychologia kliniczna moduł: diagnoza psychologiczna.

 

Szkolenia:

 4-letni kurs psychoterapii w ośrodku CBT EDU, współczesny model diagnozy klinicznej, terapia uzależnień behawioralnych w IPZ, Praca ze sprawcami przemocy i ich rodzinami Niebieska linia

 

Dzieci i młodzież:

Odbywałem staż na dziennym oddziale psychiatrycznym dla dzieci w siedzibie poradni „Aga”, gdzie prowadziłem zajęcia grupowe i indywidualne. Uczestniczyłem w socjoterapii jako koterapeuta w Stowarzyszeniu dla Rodzin. Moje doświadczenie zdobywałem w poradni psychologiczno-pedagogicznej, gdzie prowadziłem indywidualne konsultacje dla rodziców i psychoterapie dla dzieci i młodzieży. Pracowałem również jako psycholog w ramach NFZ w Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Ruchowej Słuchu i Mowy Polskiego Związku Głuchych.

 

Dorośli:

Prowadziłem psychoterapię pacjentów na oddziale psychiatrycznym w Szpitalu Bielańskim i współprowadziłem psychoterapię grupową w Szpitalu Wolskim dla osób z zaburzeniami osobowości. Pracowałem również w środowiskowym domu samopomocy w Radzyminie, gdzie przeprowadzałem warsztaty dla osób niepełnosprawnych intelektualnie. Współpracowałem z fundacją Zdrowie, gdzie zatrudniony byłem jako psychoterapeuta. Prowadziłem tam indywidualne zajęcia dla dzieci i dorosłych.

Zajmuję się konsultacjami psychologicznymi, psychoterapią i psychoedukacją.  

Pracuję w nurcie poznawczo- behawioralnym czyli zajmuję się wpływem naszego myślenia, na nasze zachowanie, które wpływa również na nasz nastrój. Psychoterapia poznawczo-behawioralna nie tylko kładzie nacisk na oglądanie siebie w procesie psychoterapii, a także na zmianę. Jest to jeden z najbardziej przebadanych nurtów terapeutycznych.

mgr Natalia Złotek- psycholog, psychoterapeuta małżeństw i par

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Społecznej Psychologii Klinicznej oraz Studium Pedagogiczne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Aktualnie uczestniczę w specjalistycznym szkoleniu w zakresie terapii par oraz czteroletnim szkoleniu w Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji. Szkolenie to jest zgodne z wymogami European Association for Psychotherapy i posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etyczno – Zawodowego Psychologa, pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Posiadam kilkuletni staż pracy w obszarze pomagania. Doświadczenie zdobywałam m.in. w
Klinice Nerwic w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, na Oddziale Psychiatrycznym w Szpitalu
Bródnowskim i na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym Szpitala Wolskiego w Warszawie, a także w Zakładzie Psychoterapii CM UJ w Krakowie. Pełniłam również dyżury w telefonie zaufania 116123 dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym.

 

Udzielam pomocy psychologicznej, prowadzę psychoterapię małżeństw i par. Pracuję głównie w oparciu o podejście psychodynamiczne, jednak korzystam także z dorobku innych podejść.

604 430 209

 

mgr Dagmara Olejnik – psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia

Jestem absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia IPZ w Warszawie. Aktualnie realizuję ostatni rok studiów doktoranckich w Zakładzie Psychologii Poznania i Emocji UMCS w Lublinie. Moje zainteresowania naukowe skupiają się wokół zagadnień sfery emocjonalnej człowieka.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Przychodni Leczenia Uzależnień od Alkoholu
i Współuzależnienia w Lublinie, oraz na Oddziale Leczenia Uzależnień w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Warcie. Aktualnie pracuję z osobami uzależnionymi od substancji i ich rodzinami w Poradni Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia w Warszawie.

Wciąż staram się poszerzać wiedzę i umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach. Celem mojej pracy jest profesjonalne udzielenie pomocy adekwatnie do zgłaszanego problemu.

604 430 209